Obraz dmuchawce

Obrazy dmuchawce

Zakochani w lekkości lata

Każdy z nas niejednokrotnie podśpiewuje słowa Urszuli (…)Dmuchawce, latawce, wiatr; daleko z betonu świat.” Szepcząc te słowa, mamy ochotę na chwilkę zapomnienia, zatracenia się w przestrzeni i schowania się na jednym z błękitnych obłoczków. Przejrzystość i delikatność, a jednocześnie misterna budowa, której twórcą jest wspaniała natura to przepiękne dmuchawce. Obrazy kwiaty z ich motywem przewodnim zdają się przenosić tą lekkość do naszych wnętrz, wypełniając je błogą rozkoszą odprężenia.

Obraz Dmuchawce w delikatnym turkusie 4192A_5D
Zobacz obrazy Dmuchawce w delikatnym turkusie

Pofrunąć niczym pszczółka

Obrazy mleczy polnych zdają się śmiać swoją soczystością, wydając słyszalny duszą pomruk słonecznego lata. Niewielkie płatki cieszą oko, wypełniają swoim słodkim zapachem nozdrza przypominając beztroskie, letnie spacery, kiedy to bose stopy dotykają pokrytej rosą nieposkromionej ludzką ręką łąki. Te beztroskie i pełne radości kwiaty przeniesione na płótno ożywią każde wnętrze, budząc uśmiech serca i napełniając optymizmem o każdej porze. Pełne ekspresji mlecze czarują pięknem i rodzą nowe myśli, dlatego są tak bardzo chętnie umieszczane w pokojach biznesowych. Wpatrując się w ich idealną kompozycję nie sposób nie poczuć się niczym pszczółka, która z uporem spija z nich nektar – to przecież kwiaty symbolizujące puchary pełne napoju bogów, aromatycznego miodu.

Obraz Kolorowe dmuchawce 4960A_7A
Zobacz obrazy Kolorowe dmuchawce

Muśnięcie delikatnego puchu

Romantycy i pędzący w codzienności pokochają lekkie i relaksacyjne obrazy. Dmuchawce posiadają w sobie niewypowiedzianą siłę, która przenika do przestrzeni wypełniając ją naturalnością doprawioną porannym śpiewem świerszczy i południowymi promieniami sierpniowego słońca. Każda uwolniona jego część unosi się z niebywałą gracją zabierając ze sobą nasze myśli i przynosząc wewnętrzny spokój. Któż z nas nie lubi tych swawolnych, naturalnych latawcy? Wprawione w ruch oczarowują tak bardzo, że sami zaczynamy unosić się ponad codzienność wpisując swoją myśl w ten wspaniały obraz. Dmuchawce na ścianie to nie tylko symbolika, ale przede wszystkim genialny sposób na modną, lekką i zawsze świeżą aranżację wnętrz. Skromne, a jednocześnie bardzo wyraziste staną się myślą przewodnią pozwalającą na pełną swobodę i relaks.

Obraz Dmuchawce latawce 1183A_4G
Zobacz obrazy Dmuchawce latawce

Zgodnie z marzeniami

Nie ma dwóch tych samym kwiatów, które same w sobie stanowią perfekcję i wspaniałość jaką posiadają dmuchawce. Obrazy jakie Państwu prezentujemy to misterne pokazy natury, przełożone w profesjonalny sposób na najwyższej jakości płótno Canvas. Zastosowanie nowoczesnych pigmentów i połączenie jej z naszym zmiłowaniem do sztuki pozwoliło na realistyczne przedstawienie nie tylko kwiatów, ale zatrzymanie w nich emocji i nut lata.

Obraz Dmuchawce w szarościach 4116A_4E
Zobacz obrazy Dmuchawce w szarościach

Przeczytaj też wpis obrazy róże na naszym blogu.

Dodaj komentarz