Obraz słoneczniki

Obrazy słoneczniki

Pokochać słoneczniki

Wprawione w ruch dostojnie kiwają swoimi żółtymi główkami zdając się kłaniać przechodniom, hipnotyzując myśli i stając się elementem twórczej inspiracji. Oczarowały niejednego – Vincent Van Gogh stworzył z nich prawdziwe arcydzieło, a Ernest Hemingway wypowiadał takie życzenie, które może stanowić myśl przewodnią na każdy dzień :” Być jak słonecznik, obracać się zawsze w stronę słońca”. Obrazy ze słonecznikami niezmiennie budzą wyłącznie pozytywne i przepełnione radością skojarzenia. Wdzierają się z impetem w nasze codzienne smutki przeganiając je poza nasz horyzont.

Obraz Słonecznik 1109A_1B
Zobacz obrazy Słonecznik

Warto mieć swój słonecznik

Już sama ich nazwa przywołuje skojarzenia lata, beztroskich wypraw pośród łanów zbóż i pól na których malują się nasycone słońcem słoneczniki. Obrazy z nimi nigdy nie wieją nudą, zawsze natomiast obdarowują cząstką figlarnie pląsającego po nich promienia wysłanego wprost z bezchmurnego nieba, które wydaje się zatrzymywać błogo spędzany czas. Swoją urodą pieszczą nasze estetyczne zmysły, wnosząc optymistyczne spojrzenie na świat i na nasze życie. Umieszczone na ścianach pokoi odmieniają je całkowicie, dopełniając je energią i ożywieniem. Idealnie wpiszą się w tradycyjnie urządzone salony, jak i minimalistyczne mieszkania. W kuchni będą nawiązywały do tego, co najzdrowsze i najsmaczniejsze zachęcając tym samym do wspólnej biesiady pozbawionej rutyny. Obraz ze słonecznikiem to podarunek dla każdego, to nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim przesłanie, w którym można odnaleźć dziecięcą swobodę do której każdy z nas po cichu tęskni, to także niebywała siła i dostojność- słowem: głowa do góry i uśmiech na twarzy.

Obraz Miód pszczeli 1205A_3B
Zobacz obrazy Miód pszczeli

Obrazy słoneczniki jak spowijająca żółta iskierka

Pełne artystycznego piękna i frywolnej letniej swobody, kreślą przed nami niepowtarzalne i urocze obrazy. Słoneczniki w naszych domach to taki właśnie klimat, którego na próżno szukać w innych dodatkach. Skrojone wprost perfekcyjnie złociste łany słoneczników wypełniających całą ścianę sprawią, że wszystkie troski staną się odległą przeszłością, a dom będzie się kojarzył z bezpiecznym miejscem, w którym przy odrobinie wyobraźni zawsze można poczuć słodycz upalnego sierpnia. To doskonała dekoracja z charakterystycznym akcentem wpisującym się w całość. Z jednej strony tak wyraziste, z drugiej niebywale taktowne przedstawiają zawsze perfekcyjny i harmonizujący z całością obraz. Słoneczniki w gabinecie bądź w biurze stworzą przyjacielską atmosferę, w której o wiele prościej będzie tworzyć nowe pomysły i uspokoić wszelkiego rodzaju napięcia.

Obraz Słoneczniki - Anthony Quintano 972A_7A
Zobacz obrazy Słoneczniki – Anthony Quintano

Namalowane promieniem słońca

Wesołe, szalenie realistyczne i nasycone naturalnymi barwami, cieszą oko i wypełniają przestrzeń. Na obrazach śmiało skradają serca tych, którzy wprost kochają słoneczniki. Obrazy słoneczniki z naszej kolekcji to misternie wykonane dzieła, wiernie oddające to, czego dokonała sama natura. Dla oddania jej oryginalności umieściliśmy te cudne kwiaty na płótnie Canvas przy pomocy nowoczesnych technologii i najlepszych pigmentów. Zadrukowane boki pozwalają na umieszczenie obrazów ze słonecznikami bez oprawiania ich w ramy, a tym samym na swobodę jaką kochają te śmiejące się kwiaty.

Zobacz też w naszym sklepie wszystkie obrazy z kategorii obrazy kwiaty.

Dodaj komentarz