Obrazy storczyki

Nieposkromiona, wytworna dzikość

Starożytni Grecy dopatrywali się w orchideach zbawiennych mocy działających na męskość, a kobiety upajały się ich niepowtarzalnie piękną, słodką wonią. Kuszące w swojej formie intrygują swoją tajemniczością. Z jednej strony są na wyciągnięcie ręki, z drugiej wydają się być niedostępne i zakazane przedstawiając tym samym swój nieszablonowy, egzotyczny charakter. Storczyki urzekają egzotyką, czystością, skromnością i doskonałością, a obrazy storczyki są obiektem pożądania miłośników elegancji i naturalnego piękna. W swoim widoku przedstawiają miłość i wdzięk, ale ponad wszystko stanowią o subtelnej osobowości tych, którzy po nie sięgają.

Obraz Storczyk na kamieniu 1146A_3F
Zobacz obrazy Storczyk na kamieniu

Ekskluzywność z duszą łaknący przygód, dziki kwiat, który zrodził się na azjatyckich zboczach gór zaprasza do wspólnej przygody podczas której otwiera się przed nami ogród pełen znakomitości, delikatności i dobrodziejstwa. Bogata w swoich szatach słynących z niespotykanej kolorystyki wyznacza nowe trendy w aranżacji wnętrz. Jej miłośnicy z upodobaniem sięgną po jej obrazy. Storczyki nadają wyjątkowego, ekskluzywnego klimatu wprowadzając jednocześnie spokój i harmonię, w której wszystkie myśli zdają się zwalniać, a dusza zaczyna grać przysłowiowe pierwsze skrzypce. Będąc motywem przewodnim doskonale pełnią rolę gospodarza, który z przyjaźnią podejmuje wszystkich gości. Salon, w którym zawiśnie obraz orchidei stanie się najmilszym i najbardziej gustownym miejscem, w którym każdy poczuje się niczym grecki bóg.

Obraz Kamienie i storczyki 1136A_5F
Zobacz obrazy Kamienie i storczyki

Barwne przesłanie

Balansujące pomiędzy niewinną bielą, a delikatnym różem, płatki subtelnie dodają szyku zarówno mieszkaniom jak i biurom. Energetyzujący i zabawny żółty nie tylko ożywi całą aranżację, ale przede wszystkim pozwoli na uwolnienie wszystkich frywolnych myśli, które dotychczas skryte mogą wpleść się w ramiona dzikiej orchidei. Z kolei niepowtarzalny fiolet będzie zapraszał do miłosnych uniesień i błogiego odpoczynku w domowych alkowach. Nie ma drugiego takiego obrazu z kwiatem, który tak idealnie wkomponowywał się w każdy rodzaj wnętrz, jak storczyki. Obrazy z nimi w roli głównej są kwintesencją gracji i wytworności. Cudowna tropikalność i wschodnie pochodzenie zachęcają do odpoczynku, dlatego też te obrazy mają tak istotne znaczenie we wszystkich salonach SPA.

Obraz Stylowa kompozycja 1981A_1C
Zobacz obrazy Stylowa kompozycja
Obraz Kamienie SPA i storczyk 1995B_5G
Zobacz obrazy Kamienie SPA i storczyk

Dzieło z Azji

Patrząc na obrazy ze storczykami trudno oderwać od nich wzrok, odnosząc wrażenie, że z każdą chwilą coraz bardziej przenosimy się w zupełnie inny, łagodniejszy i delikatniejszy świat. Umieszczone na płótnie Canvas oddają swoją urodę, emanując pozytywną energią wypełniają wszystkie przestrzenie. Skradzione naturze piękno oddajemy w Państwa ręce w postaci obrazów w różnych wymiarach i z zadrukowanymi bokami. Niebywale realistyczne stają się niekwestionowanym dziełem w Państwa domach, gabinetach czy biurach.

Obraz Kwiaty 1734A_3B
Zobacz obrazy pt. Kwiaty
Obraz Biały storczyk 754A_5L
Zobacz obrazy Biały storczyk

Bogatą ofertę obrazów ze storczykami można znaleźć w naszym sklepie obrazyn.pl

Dodaj komentarz