Obraz tulipan

Obrazy tulipany

Tulipanowe wyznania

Tulipany są niczym kwieciste jaskółki zwiastujące nadejście pięknej i radosnej wiosny. Urzekają soczystością kolorów i swoją doskonałością. Z jednej strony delikatne, z drugiej bardzo dostojne, eleganckie i wytworne – tulipany. Obrazy, które tworzą wywołują uśmiech na twarzy, a co ważniejsze, radość w sercu, optymistyczne myśli. Ofiarują nowe tchnienie, świeże spojrzenie i przecudny blask, który rozświetla i ożywia każde wnętrze sprawiając, że staje się ono gniazdem, z którego unoszą się radosne trele młodych ptaków.

Obraz Czerwone tulipany 1256A_4Z
Zobacz obrazy Czerwone tulipany

Kwiaty o wielu znaczeniach

Te cudowne kwiaty, które swoje korzenie mają w dalekiej i pełnej radości Turcji swoją nazwę wzięły właśnie od turbana. Ich płatki układają się tak samo misternie, a jednocześnie subtelnie jak na pieczołowicie wiązanej chuście. Są kwintesencją perfekcji, która przekłada się na nasze życie. Niewinna biel przenosi na łono spokoju i rozkosznego wypoczynku, z kolei kwiaty skąpane w żółci promieni słonecznych są zastrzykiem dodatkowej energii. Tajemnicze i jednocześnie bardzo wymowne, swoją mocą ożywiają swoje obrazy. Tulipany mówią bowiem więcej, niż mogłoby się nam wydawać, dlatego urządzając wnętrze warto kierować się ich charakterystycznym przekazem. Soczysta pomarańcza to pożądanie, pasja i entuzjazm, różowy kolor będzie idealny dla osób sentymentalnych, a także tych pragnących przytulenia, poczucia bezpieczeństwa, z kolei fioletowe kwiaty trafią w naturę osób na co dzień podejmujących trudne i przywódcze decyzje. Tulipanowa łąka pełna wszystkich barw będzie prawdziwą eksplozją wszystkich uczuć, które pozytywnie wypełnią całą przestrzeń, nadając jej oryginalności i wyjątkowości.

Obraz Czerowne tulipany 1627A_5A
Zobacz obrazy Czerowne tulipany

Zgodnie z biciem serca

Szukając idealnego dopełnienia aranżacji wnętrza kluczem do sukcesu będzie właśnie obraz. Tulipany przedstawione w wielu odsłonach trafią w najbardziej wyszukane gusta. Towarzystwo tych kwiatów sprawi, że pomieszczenie wypełni się radością i wiosennym powiewem świeżości. Obrazy tulipany wspaniale prezentują się zarówno solo, jak i w doskonale współgrającym chórze kolorów. Skąpane w słońcu, ujęte w najpiękniejszym wymiarze przenoszą do lekkości myśli i prawdziwego odprężenia. Nadadzą rytm zarówno w domach, mieszkaniach i biurach, bijąc swoim kwiecistym sercem i otulając falą naturalnej rozkoszy.

Obraz Kremowe tulipany 1364A_7A
Zobacz obrazy Kremowe tulipany

Obrazy Tulipany, kolekcja grzechu warta

Stworzyliśmy dla Państwa soczystą kolekcję uczuć wylewających się z kielichów doskonałych tulipanów. Ich różnorodność zaprezentowaliśmy na najwyższej jakości płótnie, a zadrukowane boki pozwalają, by obraz mógł zawisnąć w swojej naturalnej postaci – wszak natura nie zna żadnych ram. Różnorodność obrazów z kwiatami, możliwość połączenia ich w tryptyki, a także najlepsze pigmenty pozwoliły stworzyć te niebywale piękne i unikatowe obrazy. Tulipany to nie tylko kwiaty, czy wystrój pokoju, to aranżacja serca i pozytywne spojrzenie na świat.

Obraz Delikatne tulipany 1254A_7B
Zobacz obrazy Delikatne tulipany

Dodaj komentarz